18. júna 2013, Prečítané 1 581x, zaamfiteater
10. mája 2013 som za neformálnu skupinu ľudí spája(ť_je )umenie podpísal s pánom primátorom Petrom Gogolom Memorandum o spolupráci pri riešení problematiky banskobystrického Amfiteátra. Mesto Banská Bystrica v ňom vyhlasuje, že do 1.9.2013 nebude vyvíjať aktivity smerujúce k rozhodovaniu s nakladaním nehnuteľného majetku – banskobystrického Amfiteátra. Naša […]
Pokračovanie článku